O nás

ZAČIATOK NOVÉHO KURZU
04.12.2023 o 16:30 hod.
POČET VOĽNÝCH MIEST
3

Vitajte v autoškole Tandem!interier autoskoly tandem kosice
Vedeli ste, že najlepšia autoškola na Slovensku má sídlo na Pražskej 4 v Košiciach? Ako jediní vám okrem iného napíklad ponúkame autocvičisko s umelým osvetlením. Tak si môžete bezpečne natrénovať jazdu v noci, daždi či snehu. Naše kurzy môžete okrem slovenského jazyka absolvovať aj v angličtine a maďarčine. Naučíme jazdiť všetkých, čo nemajú strach a tých, čo strach majú - naučíme tiež!

Autoškola TANDEM Košice je záruka kvalitného výcviku, trpezlivých inštruktorov a bezpečných a pohodlných vozidiel. U nás nájdete nielen prijateľnú cenu, ale aj skutočne kvalitnú výučbu. V mnohých autoškolách s vami teóriu "preletia" tak, aby dodržali počet hodín výučby podľa zákona, no u nás sa na týchto hodinách venujeme nielen učebnicovým poučkám, ale skutočne praktickým radám do života motoristu.interier autoskoly tandem kosice

V dnešnej dobe nájdete v Košiciach množstvo autoškôl, ktoré lákajú študentov na extrémne nízku cenu. Je dôležité vedieť, že cena nie je hlavný faktor, ktorý by ste mali brať do úvahy pri vašom rozhodvaní. Azda najdôležitejší je okrem kvality celej výučby priestor, ktorý dostávate Vy - študenti. U nás hodiny výcviku nikdy neskracujeme. Všetci naši zamestnanci sú vysokoškolsky vzdelaní a všetci zároveň aj pedagógovia, takže trpezlivosť a ústretovosť je u nás samozrejmosťou. Preto u nás platí - pýtať sa, skúšať a nebáť sa. Odporúčame zájsť do Vami vopred vybratej autoškoly a pozrieť sa, aké má zázemie a ako na Vás zapôsobí personál.

Autoškola, ktorá má kanceláriu na okraji mesta bez dostupnosti MHD, jedno požičané auto a teória prebieha v chladných miestnostiach po celom meste, Vám síce zaručí najlacnejší výcvik, ale nezaručí Vašu spokojnosť.Skracovanie jázd a hrubosť inštruktorov je najväčším prehreškom autoškoly voči uchádzačom.Pokiaľ si takúto autoškolu v Košiciach neprajete, čakáme Vás u nás!

A ak napriek tomu nebudete spokojní s prístupom našej autoškoly, máte zo zákona právo i v priebehu výcviku preložiť tento výcvik do inej autoškoly. Autoškola je povinná Vám toto preloženie umožniť a vrátiť Vám peniaze za nedokončený výcvik.

 

Rezervácia kurzu online


Opíšte čísla: *
Autoškola TANDEM je TOP!
V dnešnej dobe nájdete v Košiciach množstvo autoškôl, ktoré lákajú študentov na extrémne nízku cenu. Je dôležité vedieť, že cena nie je hlavný faktor, ktorý by ste mali brať do úvahy pri vašom rozhodvaní. Azda najdôležitejší je okrem kvality celej výučby priestor, ktorý dostávate Vy - študenti. U nás hodiny výcviku nikdy neskracujeme. Všetci lektori v našej autoškole majú pedagogické vysokoškolské vzdelanie a dlhoročné skúsenosti s teoretickým aj praktickým výcvikom..

  ›  Autocvičisko s umelým osvetlením vhodné na výuku aj v noci či daždi a snehu
  ›  Kurz je možné vrátane jázd a testov absolvovať aj v maďarčine a angličtine
  ›  Kvalitná výučba za prijateľnú cenu
  ›  Bezpečné, nové a pohodlné vozidlá
  ›  Garancia vrátenia peňazí za nedokončený výcvik v prípade nespokojnosti
Pokračovaním prezerania webstránky súhlasíte so spracúvaním osobných údajov. Viac info.